Info-Auto Tallinn Järve

Pärnu mnt. 232
11314 Tallinn
Telefon 671 0060
Faks 671 0069
ford@ford.ee

Automüük avatud: E-R 9.00 - 18.00, L 9.00 - 15.00
Tarbesõidukite salong avatud: E-R 9.00 - 18.00
Hooldus avatud: E-R 8.00 - 19.00, L 9.00 - 15.00
Varuosade müük avatud: E-R 9:00 - 18:00, L 9.00 - 15.00

Julia Arestegui

Müügiassistent
6710055

julia.arestegui@ford.ee

Raiko Vaher

Müügijuht
6710061
5296427
raiko.vaher@ford.ee

Vambola Kurm

Tarbesõidukite müügijuht
6710064
5260566
vambola.kurm@ford.ee

Toomas Oja

Müügikonsultant
6710063
5069977
toomas.oja@ford.ee

Margus Hak

Müügikonsultant
6710122
5042760
margus.hak@ford.ee

Janek Mardim

Tarbesõidukite müügikonsultant
6710121
55611279
janek.mardim@ford.ee

Kristi Jõelaid

Müügikonsultant
6710011
5048993
kristi.joelaid@ford.ee

Fred Nuiamäe

Kasutatud autode müügijuht
6710022

fred.nuiamae@infoauto.ee

Kalev Toome

Kasutatud autode müügikonsultant
6710026

kalev.toome@infoauto.ee