Info-Auto Tallinn Järve

Pärnu mnt. 232
11314 Tallinn
Hoolduse telefon 671 0067
Varuosade telefon 671 0066
Faks 671 0069
ford@ford.ee

Hooldus avatud: E-R 8.00 - 19.00, L 9.00 - 15.00
Varuosade müük avatud: E-R 9.00 - 18.00, L 9.00 - 15.00

Jaanus Kivisaar

Järelturustuse juht
6710045
5117710
jaanus.kivisaar@ford.ee

Rain Tali

Järve esinduse hooldejuht
6710048

rain.tali@ford.ee

Andrus Lomp

Hooldenõunik
6710067

hooldus@ford.ee

Jaan Tuisk

Hooldenõunik
6710067

hooldus@ford.ee

Carmen Koppel

Hooldenõunik
6710067

hooldus@ford.ee

Kuno Mänd

Hooldenõunik
6710067

hooldus@ford.ee

Ingvar Joandi

Kere- ja värvitööde osakonna juhataja
6710070

ingvar.joandi@ford.ee

Marko Tooming

Kere- ja värvitööde meister
6710171

marko.tooming@ford.ee

Risto Sulbi

Kere- ja värvitööde meister
6710071

risto.sulbi@ford.ee

Johannes Linroos

Varuosamüüja
6710066

fordvaruosa@ford.ee