Stik Rakvere

Vabaduse tn.12
44308 Rakvere
Varuosad 322 3855, 520 5245
Remonditööde vastuvõtt 322 5233, 520 5245
Kere- ja värvitööde vastuvõtt 325 5507, 5328 5480
Klaasitööde vastuvõtt 325 5505, 512 4620
rakvere@stik.ee

Hooldus ja varuosade müük avatud: E-R 9.00 – 18.00

Lauri Koljat

Hooldenõunik, varuosamüüja
3223855
5205245
lauri@stik.ee

Heli Maurus

Hooldenõunik, varuosamüüja
3254301
5205245
heli@stik.ee

Aarne Mägi

Kere- ja värvitööde meister
3255507
53285480
aarne@stik.ee

Elle Vainomaa

Klaasitööde meister
3255505
5124620
elle@stik.ee

Raido Tubli

Fordi hoolduse- ja garantiiremondi meister
3225232
5096184
raido@stik.ee