Uus Fiesta on täis eesrindlikku tehnoloogiat, mille parimateks näideteks on SYNC-süsteem, MyKey-funktsioon ja 1,0-liitrine EcoBoost-mootor

Uus Fiesta saab kaasa eesrindliku tehnoloogiapaketi, kuhu kuuluvad mh Fordi häälega juhitav autosisene SYNC-sidesüsteem, tagant otsasõidu vältimisüsteem Active City Stop ja esmakordselt Euroopas pakutav MyKey-funktsioon. Uus mudel on varustatud palju kiidusõnu pälvinud 1,0-liitrise EcoBoost-bensiinimootoriga, mis on üks oma klassi kõige säästlikumaid jõuallikaid.

Uus Fiesta viib ergonoomilisuse ja teostuse kvaliteedi väikeautode klassis täiesti uuele tasemele ning muudab tarbijate ettekujutust sellest, mida üks väikeauto suudab pakkuda.

Uue Fiesta näojoontes on kõige silmatorkavamaks elemendiks trapetsikujuline esivõre, mis jääb kahe laserterava silma – LED-päevatuledega esilaternate – vahele. Autole annavad jõulisema ilme keskjoonel kerkiva disainiga kapott ja 17-tollised valuveljed. Uus Fiesta on saadaval paljudes energiat ja liikumistahet kiirgavates värvitoonides, sh näiteks selliste uute kerevärvidega nagu Copper Pulse (vaskne), Hot Mustard (kollane) ja Candy Blue (elektrisinine).

Uue Fiesta salongis on Ford elektriliste aknatõstukite ja istmesoojenduse lülitite ning sisemiste ukselinkide paigutuse endisest ergonoomilisemaks muutnud ning parandanud kõikide kontaktpunktide viimistluse kvaliteeti. Esmakordselt on Fiesta saadaval üleni nahaga kaetud rooliga ning uus 5-tolline värviekraan armatuurlaua keskel teeb koostööd mudeli ajaloos esimese integreeritud navigatsioonisüsteemiga.

Uue Fiesta salongi ehivad kõrgläikelise viimistlusega pinnad, mis saavad alguse armatuurlaua pealt ning jätkuvad voolava joonega allapoole liikudes keskkonsoolil ja uksepaneelidel. Saadaval on ka satiinpinnalise viimistlusega kroomitud dekoordetailid koos Fordile ainuomase lülitite, regulaatorite ja näidikute jääsinise valgustusega.

Valmis on tehtud ka uue disainiga istmekatted, mis on saadaval üleni või osaliselt nahast, mugavast tekstiilist või sportlikest erimaterjalidest. Pilkupüüdvad uued mustrid ja tekstuurid koos teist värvi õmblustega annavad interjöörile uudse ja värske ilme ning istmete toetavad lisapolstrid teevad autosõidu mugavamaks.

Uus Fiesta pakub ka uusi ja paremaid võimalusi oma asjade hoidmiseks. Nüüdsest on autos olemas uus varjatud panipaik pakiruumi põhjakatte all ning vastavalt sellele, kui suuri pakke on vaja autosse mahutada, saab pakiruumi põhjakatte kõrgust ka muuta. Üks täiendav panipaik on olemas uues keskmises käetoes ning endisest suuremad ja praktilisemad on ka uste siseküljel asuvad taskud.

Fiesta järgib Fordi tehnoloogia demokratiseerimise põhimõtet, muutes mitmed uudsed funktsioonid esmakordselt kättesaadavaks väga suurele hulgale autojuhtidele. Nii on Fiesta oma Euroopa konkurentide seas täiesti ainulaadne, olles varustatud tagant otsasõidu vältimissüsteemiga Active City Stop, mis aitab autojuhil vältida kokkupõrkeid väikestel sõidukiirustel.

Esmakordselt Euroopas ja oma suurusklassis saab uus Fiesta kaasa MyKey-funktsiooni, mis laseb lapsevanematel oma teismelisi lapsi rahulikuma südamega rooli taha lubada, muutes sõidu ohutumaks ja kõrvaldades teatud riskifaktorid. Selle funktsiooniga saab omanik spetsiaalse lapsele mõeldud MyKey-võtme jaoks kindlaks määrata näiteks maksimaalse sõidukiiruse ja helisüsteemi helitugevuse. Lisaks on võimalik valida seadistus, millega helisüsteemi heli lülitatakse välja seniks, kuni turvavööd on kinnitatud, ning seadistus, mis ei lase autosõidu ajal välja lülitada ühtki turva- ega juhiabisüsteemi ning muid tähtsaid hoiatusi.

1,0-liitrine EcoBoost-bensiinimootor on rahvusvahelise Aasta Mootor 2012, 2013 ja 2014 tiitlite võitja ja pärjatud parimaks alla-liitriseks-mootoriks 2015. aastal. Selle arvestuslik keskmine kütusekulu on oma klassi väikseim.

Tehnoloogiad

Eesrindlikud tehnoloogiad hoiavad Teid turvaliselt õigel teel ja ühenduses välismaailmaga, andes Teile vabaduse nautida iga sõitu täiel rinnal. Fordi SYNC-süsteem ühendab Teid telefoni või tekstisõnumite vahendusel perekonna või sõpradega ning paneb mängima Teie lemmikmuusika, samal ajal kui ise rooli keerate. Hoolikalt viimistletud tänapäevase sisekujundusega interjöör, mida ehivad mitmed maitsekad disainielemendid, annab Teie käsutusse rohkelt mugavusvarustust, mis teeb autosõidu lihtsamaks, pingevabamaks ja nauditavamaks.

Ilma võtmeta on elu lihtsam

Ilma võtmeta on elu lihtsam

Fordi võtmevaba sisenemissüsteemiga saate oma auto lukustada ja lukust avada võtit taskust või kotist välja võtmata. Ideaalne lahendus, kui käed on asju täis.

Käivitage Fiesta ühe nupuvajutusega

Käivitage Fiesta ühe nupuvajutusega

Fiesta tunneb automaatselt oma isikliku võtmepuldi juuresolekut, olgu see siis Teie kotis või taskus. Niisiis vajutage lihtsalt Ford Power-käivituslülitit ja mootor ärkabki ellu.

Täiuslik helikvaliteet

Täiuslik helikvaliteet

Valikvarustusse kuuluv tipptasemel Sony helisüsteem koosneb digiraadiotehnoloogiaga (DAB) raadiost, CD-mängijast ja kaheksast premium-klassi kõlarist. See laseb Teil sõidu ajal oma lemmikmuusikat nautida ning näitab lisaks ekraanil ka kuulatava loo andmeid. Sõltuvalt valitud helisüsteemi versioonist võite lugeda ekraanilt isegi värskeimate uudiste pealkirju.

Lihtsam ja ohutum tagurdamine

Lihtsam ja ohutum tagurdamine

Tänavapostid, jalgrattad, madalad piirded ja müürid… Tahavaatekaamera näitab Teile keskkonsooli paigaldatud ekraanil kõike, mis jääb auto taha. Lisaks takistustele, mis võiksid muidu märkamatuks jääda, näitab süsteem ka virtuaalseid abijooni, mille järgi õnnestub auto ära parkida ka kõige kitsamale parkimiskohale. Kaamera hakkab automaatselt tööle, kui panete sisse tagasikäigu.

Andurid, mis teevad parkimise stressivabaks

Andurid, mis teevad parkimise stressivabaks

Valikvarustusse kuuluvad parkimisandurid aitavad Teil hinnata vahemaad oma auto ning selle ees ja taga asuvate takistuste vahel, et tunneksite end parkimiskohale manööverdamisel kindlamalt. Kui andurid tuvastavad takistuse, panevad need tööle helisignaali, mis muutub takistusele lähenedes üha intensiivsemaks.

Vaevatu manööverdamine ja juhtimine

Vaevatu manööverdamine ja juhtimine

Elektriline roolivõimendisüsteem (EPAS) reguleerib võimendi tööd automaatselt: kui auto on vaja täpselt kitsale parkimiskohale manööverdada, muudab süsteem roolimise kergemaks, kui aga sõidate kiirteel, teeb see roolikeeramise raskemaks, et tagada parem kontroll auto üle. Erinevalt traditsioonilisest roolivõimendist, mis töötab pidevalt ning tarbib selleks energiat ja kütust, hakkab EPAS tööle ainult siis, kui tegelikult vaja, aidates kütust kokku hoida.

Kiirushoidik lisab mugavust pikkadel sõitudel

Kiirushoidik lisab mugavust pikkadel sõitudel

Kui sõidate maanteel, saate roolil asuvate kiirushoidiku lülititega kindlaks määrata sobiva püsikiiruse. Seejärel hoiab süsteem valitud kiirust automaatselt ja Teil pole vaja enam oma jalga gaasipedaalil hoida. Kui soovite kiirust suurendada või vähendada, saate seda teha samade roolilülititega.

Fordi SYNC-süsteem – eesrindlik vabakäetehnoloogia

Fordi SYNC-süsteem – eesrindlik vabakäetehnoloogia

Üks Fiesta nutitehnoloogiatest on Fordi SYNC-süsteem, mille vahendusel saate oma mobiiltelefoniga helistada ja kõnedele vastata ning panna mängima oma lemmikmuusika, kasutades selleks kõigeks vaid lihtsaid häälkäsklusi. Lisaks tekstisõnumite ettelugemisele mängib see lugusid otse USB-mälupulgalt või MP3-mängijalt ning annab Teile võimaluse kuulata muusikat voogedastuse teel Bluetooth-ühilduvalt mobiiltelefonilt. SYNC-süsteemi teeb aga erakordseks selle hädaabifunktsioon. Kui peaks juhtuma liiklusõnnetus, kasutab see tehnoloogia Teie mobiiltelefoni ning helistab ise kohalikku häirekeskusse ja annab teada Teie asukoha.

Integreeritud naviseadme abil jõuate alati kohale

Integreeritud naviseadme abil jõuate alati kohale

Fiesta on varustatud täisintegreeritud satelliitnavigatsioonisüsteemiga, mille juurde kuulub viietolline värviekraan ja digiraadiotehnoloogiaga helisüsteem. Süsteem reageerib reaalajas sõidukiirusele ja hetke liiklusoludele ning arvestab tänu sellele täpsemini välja nii saabumisajad kui ka muu sõiduinfo.

MyKey-funktsiooniga pole auto laenamise pärast vaja muretseda

MyKey-funktsiooniga pole auto laenamise pärast vaja muretseda

Fordi MyKey on uudne programmeeritav funktsioon, mis hoolitseb ohutuma sõidu eest. MyKey-funktsioon võimaldab muuta mõningaid auto seadistusi vastavalt erinevatele autojuhtidele. Seega – kui laenate oma auto kellelegi teisele – saate ise kindlaks määrata näiteks maksimumkiiruse ja helisüsteemi maksimaalse helitugevuse ning lülitada sisse meeldetuletuse turvavöö kinnitamiseks. See uudne tehnoloogia on välja töötatud Teie meelerahu nimel, et Teil poleks vaja muret tunda teiste juhtide ja nende kaassõitjate ohutuse pärast.

Quickclear teeb esiklaasi kiiresti puhtaks

Quickclear teeb esiklaasi kiiresti puhtaks

See praktiline funktsioon aitab Teil külmadel talvehommikutel kiiremini liikvele pääseda. Vajutage lihtsalt nuppu ja süsteem kõrvaldab jää või härmatise klaasilt sekunditega, kuigi väljas on miinuskraadid.

Salongi hajusvalgustus loob tänapäevasema atmosfääri

Salongi hajusvalgustus loob tänapäevasema atmosfääri

Pehme punane kuma valgustab stiilse tagasihoidlikkusega Teie Fiesta siseruumi ning tekitab autos soojema ja hubasema meeleolu.

Valige endale sobiv temperatuur

Valige endale sobiv temperatuur

Elektroonilise täisautomaatse kliimaseadmega (EATC) saate valida täpselt sellise sisetemperatuuri, nagu Teile meeldib, ning süsteem hoiab seda seejärel automaatselt, kasutades vajadusel konditsioneeri.

Uudne keskkonsool annab Teile täieliku kontrolli

Uudne keskkonsool annab Teile täieliku kontrolli

Eesrindlik mitmefunktsiooniline keskkonsool laseb Teil juhtida paljusid auto süsteeme mugavalt ühest kohast. Kõik funktsioonid on selgelt näha ekraanil ning mitmeid neist saab kasutada ka roolil asuvate lülititega.

Esituled, mis süttivad automaatselt kohe, kui vaja

Esituled, mis süttivad automaatselt kohe, kui vaja

Fiestal on olemas andurid, mis tuvastavad videviku saabumisel valguse hämardumise või ümbritseva valgustaseme järsu muutumise, näiteks kui sisenete tunnelisse. Sel juhul lülituvad esituled automaatselt sisse, muutes autosõidu ühtaegu nii lihtsamaks kui ka turvalisemaks. Automaatlülitusega esituled on valikvarustusena saadaval koos vihmasensoriga klaasipuhastite ja automaatselt tumeneva tahavaatepeegliga.

Küljepeeglid, mis kaitsevad end vigastuste eest ise

Küljepeeglid, mis kaitsevad end vigastuste eest ise

Juhuslike vigastuste vältimiseks klapivad valikvarustusse kuuluvad elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid end automaatselt sissepoole kokku, kui auto uksed lukustatakse (ja loomulikult ka siis, kui vajutate vastavat peegli reguleerimislülitit). Kokku klapitult kaitsevad need ka stiilseid peeglikorpustesse paigaldatud suunatulesid.

Fiesta valgustab Teie teed koduukseni

Fiesta valgustab Teie teed koduukseni

Kui koju jõudes on väljas juba pime, vilgutage vaid korraks vasakpoolse juhtkangiga ning kodutee valgustusfunktsiooniga (Home Safe) esituled jäävad veel 30 sekundiks põlema, valgustades Teie teed autost koduukseni. See kasulik funktsioon kuulub kogu mudelivaliku standardvarustusse.

Reguleeritavad soojendusega istmed lisavad mugavust

Reguleeritavad soojendusega istmed lisavad mugavust

Olgu ilm väljas milline tahes, Fiestas tunnete end alati mõnusalt. Esiistmed on mitmes suunas reguleeritavad, nii et saate leida enda jaoks ideaalse asendi sõltumata sellest, kas istute juhi või kaassõitja istmel. Esiistmete istmesoojendus (valikvarustus) hoiab Teid soojas ka kõige krõbedama pakasega.

Euro NCAP Advanced – eriauhind Teid kaitsvate tehnoloogiate eest

Euro NCAP Advanced – eriauhind Teid kaitsvate tehnoloogiate eest

Uus Fiesta sai Euroopa juhtivalt sõidukite ohutust hindavalt sõltumatult organisatsioonilt Euro NCAP hindeks maksimaalsed 5 tärni. Fiesta suurepärase tulemuse taga on tehnoloogiad, mis sellise suurusklassi autos on kättesaadavad esmakordselt, sealhulgas MyKey-funktsioon, tagant otsasõidu vältimissüsteem Active City Stop ja SYNC-süsteem koos hädaabifunktsiooniga. Kõrgeim hinne on tõestuseks Fordi pühendumisest sõiduohutusele ning see on aidanud meil saada kokku tervelt 6 Euro NCAP Advanced-eriauhinda innovaatiliste tehnoloogiate eest, mis on loodud kaitsma Teie elu.

Fordi SYNC-süsteem koos hädaabifunktsiooniga

Fordi SYNC-süsteem koos hädaabifunktsiooniga

Fordi SYNC-süsteemi üks tähtsamaid omadusi on hädaabifunktsioon, mis võib avarii korral päästa Teie elu. Kui Teie autoga peaks juhtuma liiklusõnnetus, milles turvapadi täitub või kütusepumba töö katkeb, helistab süsteem selle tehnoloogia abil Teie eest ise automaatselt kohalikku häirekeskusse. Soovi korral saate ise kõne lõpetada või rääkida häirekeskuse töötajaga, kui see on vajalik. Mis aga kõige tähtsam – süsteem annab Teie kohta elutähtsat teavet, edastades Teie täpsed GPS-koordinaadid ka juhul, kui olete ise teadvuse kaotanud.

Fiesta pidurdab Teie eest, et vältida kokkupõrkeid väikestel kiirustel

Fiesta pidurdab Teie eest, et vältida kokkupõrkeid väikestel kiirustel

Aeglaselt edasi liikuvas liikluses, kus on vaja pidevalt peatuda ja jälle sõitu alustada, juhtub õnnetusi liigagi sageli. Just selliste väikesel kiirusel toimuvate kokkupõrgete vältimiseks ongi välja töötatud uudne tehnoloogia – tagant otsasõidu vältimissüsteem Active City Stop. Kui sõidate kiirusega alla 30 km/h ja süsteem tuvastab, et sõiduk Teie ees ootamatult peatub, pidurdab süsteem Teie eest automaatselt ise.

Muretu paigaltvõtt kallakul

Muretu paigaltvõtt kallakul

Nõlvaltstardiabi süsteem takistab lühiajaliselt auto tagasiveeremist, kui peate alustama liikumist kallakul. Süsteem säilitab rõhku pidurisüsteemis veel 2,5 sekundit, andes Teile aega rahulikult jalg piduripedaalilt gaasipedaalile tõsta. See on väga kasulik ka juhul, kui peatute ja alustate liikumist libedal pinnasel.

ESC aitab säilitada kontrolli auto üle, olgu sõiduolud kuitahes halvad

ESC aitab säilitada kontrolli auto üle, olgu sõiduolud kuitahes halvad

Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESC) jälgib pidevalt auto liikumist, tuvastab igasuguse kursist kõrvalekaldumise ja külglibisemisohu ning korrigeerib siis automaatselt auto asendit sõiduteel. Süsteem aitab juhitavust säilitada ning suudab lühendada ka peatumisteekonda äkkpidurdamisel.

Turvapadjad kaitsevad Teid iga nurga alt

Turvapadjad kaitsevad Teid iga nurga alt

Lisaks juhi ja esiistmel istuva kaassõitja eesmistele turvapatjadele on autos olemas rindkere kaitseks mõeldud külgturvapadjad ning pea kaitseks mõeldud turvakardinad. Varustuses on olemas eraldi turvapadi koguni juhi põlvede kaitseks. Kui aga sõidutate esiistmel imikut või väikelast, kes istub seljaga sõidusuunas paigaldatud turvatoolis, ning kaassõitja eesmine turvapadi on vaja seetõttu välja lülitada, saate seda teha spetsiaalse lülitiga. Ja et meelest ära ei läheks, et turvapadi on välja lülitatud, jääb näidikuplokis põlema vastav signaaltuli.

Õigeaegne hoiatus enne rehvi täielikku tühjenemist

Õigeaegne hoiatus enne rehvi täielikku tühjenemist

Kui mõnes auto rehvidest hakkab rõhk sõidu ajal tuntavalt langema, hoiatab rehvide tühjenemise tuvastussüsteem (DDS) Teid otsekohe võimalikust torkeaugust näidikuplokis süttiva indikaatortulega.

Mitu turvasüsteemi rakenduvad üheskoos sekundi murdosaga

Mitu turvasüsteemi rakenduvad üheskoos sekundi murdosaga

Fiesta eesrindlik intelligentne turvasüsteem IPS koordineerib mitme erineva turvasüsteemi koostööd, et pakkuda Teile ja kõikidele Teie kaassõitjatele maksimaalset kaitset. Lisaks Fiesta jäigale kerekarkassile, mis neelab tõhusalt löögijõude, kaitsevad Teid ka täiustatud ehitusega istmed ja eesrindlik turvavööde tehnoloogia, et vähendada vigastuste võimalust liiklusõnnetuse korral veelgi.

Eesrindlikud süsteemid paremini kontrollitud pidurdamiseks

Eesrindlikud süsteemid paremini kontrollitud pidurdamiseks

Blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS) ja elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem (EBD) tagavad parema kontrolli pidurdamise üle. Lisaks kuulub Fiesta varustusse hädapidurivõimendi (EBA), mis aitab tõhusamalt pidurdada avariiolukorras. EBA tuvastab, kui palju olete ise piduripedaali vajutanud, ning suurendab siis automaatselt pidurirõhku, kui seda on vaja.

Tahavaatepeegel, mis kaitseb Teid pimestamise eest

Tahavaatepeegel, mis kaitseb Teid pimestamise eest

Sõit ööpimeduses on lihtsam, kui Teile järgnevate sõidukite tuled Teid ei pimesta. Sellepärast tuvastabki Fiesta automaatselt tumenev tahavaatepeegel tulede pimestava peegelduse ning lülitub siis automaatselt ümber tumendatud töörežiimile.

LED-päevatuled teevad stiilsemaks ja paremini nähtavaks

LED-päevatuled teevad stiilsemaks ja paremini nähtavaks

Fiesta täiuslikkuseni lihvitud stiili rõhutavad pilkupüüdvad LED-päevatuled. Tänu neile ülimalt energiasäästlikele moodsatele päevatuledele olete hästi märgatav päeval ja selgelt nähtav ka öösel.

Mugav võimalus kaitsta oma autot kurikaelte eest

Mugav võimalus kaitsta oma autot kurikaelte eest

Üldise avamis- ja sulgemisfunktsiooniga saate kaugjuhtimise teel avada ja sulgeda kõik auto uksed ja elektriliste tõstukitega aknad, kasutades selleks oma võtit. Topeltlukustuse funktsioon ei lase soovimatutel sissetungijatel uksi seestpoolt avada ning seda täiendab perimeetrivalvega alarmsüsteem.

Ford Fiesta tehnilised andmed

Mootor, võimsus, sooritus

Keretüüp Mootor Kütus Käigukast Suurim
võimsus
hj (kW)
Suurim
pöördemoment
Nm
Maksimaalne
kiirus
km/h
Kiirendus
0-100 km/h
sek
3/5-ukseline 1,0 B M 80 (59) 105 165 14.9
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B M 100 (74) 170 180 11.2
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B A Powershift 100 (74) 170 180 10.8
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B M 125 (92) 200 196 9.4
3/5-ukseline 1.25 B M 82 (60) 114 168 13.3
3/5-ukseline 1,4 B M 96 (71) 125 175 12.2
3/5-ukseline 1,5 TDCi D M 75 (55) 185 167 13.5
3/5-ukseline 1,6 TDCi D M 95 (70) 200 178 12.9
3/5-ukseline 1,6 B A Powershift 105 (77) 150 184 10.5

Kütusekulu ja heitmed

Keretüüp Mootor Kütus Käigukast CO2
emissioon
g/km
Kütusekulu
linnas
l/100km
Kütusekulu
maanteel
l/100km
Kütusekulu
keskmine
l/100km
3/5-ukseline 1,0 B M 105 5.8 3.8 4.6
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B M 105 5.9 3.7 4.5
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B A Powershift 114 6.6 3.9 4.9
3/5-ukseline 1,0 Ecoboost B M 99 5.3 3.7 4.3
3/5-ukseline 1.25 B M 120 6.8 4.2 5.2
3/5-ukseline 1,4 B M 130 7.6 4.5 5.7
3/5-ukseline 1,5 TDCi D M 98 4.4 3.3 3.7
3/5-ukseline 1,6 TDCi D M 87 3.8 3.1 3.3
3/5-ukseline 1,6 B A Powershift 138 8.4 4.5 5.9

Mõõtmed

Keretüüp Pikkus
mm
Laius koos küljepeeglitega
/ peeglid kokkuklapitud
mm
Kõrgus
katusereelinguteta/ga
mm
Pöördediameeter
m
Bensiinipaagi
maht
l
Diislipaagi
maht
l
3/5-ukseline 3969 1978 / 1764 1495 / - 10.1 42 40

Ford Fiesta videod

Ford Fiesta C'est la vie / Ford Europe

Ford Fiesta - Best-selling small car in Europe for 2013 / Ford Europe

Ford Fiesta meedias

2016. 12. 09 • Accelerista.com
Pilk peale, käsi külge: uue Ford Fiesta kapis on koguni neli moodsat ülikonda!

Ford esitles Saksamaal, Kölnis “Go Futher”-aastaüritusel suurejooneliselt Fiesta uut põlvkonda. Uus Fiesta jõuab turule nelja teemapaketiga, sealhulgas kompaktse krossoverina. Ford on võtnud sihiks pakkuda B segmendis premiumi-elamust: Fiesta turvalisuse abisüsteemid ja mugavusvarustus on tuttavad paar klassi kõrgematelt sõidukitelt.

Pilk peale, käsi külge: uue Ford Fiesta kapis on koguni neli moodsat ülikonda!

Ford esitles Fiestast nelja erinevat varianti: stiilne Fiesta Titanium, Ford Performance'ist inspireeritud Fiesta ST-Line, peen Fiesta Vignale ja Fiesta Active krossover – esimene uuest Active sõidukivalikust, mis Fordi mudelivalikus tulevate aastate jooksul välja tuuakse. LOE EDASI...

Fordi uued ST-Line mudelid on inspireeritud Fordi sportautodest – neid iseloomustab julgejooneline disain, sportllikud sõiduomadused ja suurepärane hinna-kvaliteedi suhe. LOE EDASI...